Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла - садок) комбінованого типу №241 Дніпровської міської ради, Новокодацький район

 





Річний звіт про діяльність закладу освіти

З В І Т

директора Комунального закладу дошкільної освіти

 (ясла-садок) комбінованого типу №241 Дніпровської міської ради

 Водзінської Світлани Никандрівни 

за 2022 - 2023 навчальний рік

 

Організація роботи з кадрами

В КЗДО №241 ДМР працює 21 педагогічний працівник.

Організоване систематичне навчання для працівників ЗДО з питань організації продуктивної взаємодії з дітьми та їх батьками у період воєнного стану та створені оптимальні умови для постійного професійного зростання педагогів.

Для постійного зв’язку та роботи з педагогічними працівниками були організовані групи у classroom, viber, телеграм. Кожного понеділка в офлайн режимі проводяться педгодини для обговорення якості дистанційної роботи та методичної допомоги.

Всі педагогічні працівники приймали участь в освітній толоці «#Дошкілля_Education_weeks", вебінарах на сучасних онлайн-платформах та отримали сертифікати.

Для працівників ЗДО спільно з британською благодійною організацією UK-MED на базі ЗДО був проведений тренінг «Перша домедична допомога»

Були проведені тренінги: «Як підвищити ефективність дистанційної роботи – ZOOM, classroom», «Як підготувати відео заняття», «Як створити сучасний освітній простір» (принципи та засоби формування освітнього простору).

Консультації: «Як розповісти дитині про війну», «Формування в дошкільників свідомого ставлення до власної безпеки, навичок безпечної поведінки в умовах воєнного стану».        

Майстер - клас: «Використання освітніх технологій в роботі з дітьми», «Робота з освітніми платформи»..

Методичні рекомендації: «Організація і планування роботи з безпеки життєдіяльності під час воєнного стану», «Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану», «Підвищення комп’ютерної грамотності педагогічних працівників»

Семінари: «Національно-патріотичне виховання дітей в умовах воєнного стану».; семінар -практикум «Теоретичні, методичні засади навчально – виховної роботи з дитиною щодо питань безпеки життєдіяльності», «Ми – українці, і нам є чим пишатись!»

Педагогічні ради: організаційна педагогічна рада «Новий навчальний рік – нові пріоритети», «Інтеграція суспільного та родинного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини. Формування навичок основ безпеки під час воєнного стану».

Вихователі Федотова Г. К. та Черниш О. М. брали участь в експозиції освітянської «Арт-резиденції» з картинами: «Квітуча Україна», «Під захистом», «Мавка». ЗДО приймав участь у виставці фото-колажів «Хроніки педагогічного волонтерства»

З метою запобігання методичних помилок систематично здійснювався контроль дистанційної роботи в ZOOM, classroom та за змістом і якістю перспективного, календарного планування. Всі педагоги змогли адаптувати свою роботу до умов воєнного стану та активно займаються самоосвітньою діяльністю.

 

Організація освітньої діяльності у формі дистанційного навчання

        Зміст навчально-виховного процесу в ЗДО  визначається  Базовим компонентом дошкільної освіти і реалізується відповідно до комплексної освітньої програми «Стежинки у Всесвіт», «Українське дошкілля», «Віконечко».

Навчально - виховний процес у закладі здійснюється в дистанційному режимі. Дистанційне навчання проходило в синхронному і асинхронному режимі. Організація дистанційного навчання здійснювалася на платформах classroom, ZOOM.

Для визначення форми проведення дистанційного навчання було проведено анкетування батьків «Платформи дистанційного навчання», де більшість опитуваних вибрала платформу classroom.

За результатами анкетування було прийнято рішення на педагогічній раді проводити дистанційне навчання:

-         для дітей раннього, молодшого та середнього віку на платформі classroom в асинхронному режимі, де педагоги викладають:

·     запис відео занять, ранкову гімнастику, пальчикову гімнастику, дидактичні ігри, розвиваючі мультфільми, цікаві досліди, консультації для батьків;

-         для дітей старшого віку на платформі ZOOM в синхронному режимі  та classroom:

·        ZOOM – онлайн заняття; сlassroom – відео заняття, додатковий матеріал для закріплення матеріалу, дидактичні ігри, пальчикову гімнастику, розвиваючі мультфільми, цікаві досліди, консультації та поради для батьків.

Послуги дистанційного навчання за кордоном отримували 11 вихованців ЗДО.

 

Організація роботи з батьками 

Педагоги проводили дистанційне навчання згідно методичних рекомендацій МОН України та організовано зворотній зв’язок з батьками дітей через сайт закладу, соціальні мережі та через платформу classroom.

Для вирішення поставлених завдань робота з батьками в ЗДО була організована таким чином:

  • на сайті ЗДО розміщена повна інформація про діяльність дошкільного закладу на час воєнного стану;
  • організований зворотній зв’язок з працівниками ЗДО та батьками вихованців через сайт закладу, електрону пошту, соціальні мережи, засоби зв’язку, платформу classroom;
  • було проведене анкетування для визначення потреби батьків щодо надання освітніх послуг для подальшого планування індивідуальної освітньої роботи з дітьми в період воєнного стану;
  • онлайн підтримка дітей та батьків у складних ситуаціях (консультації, бесіди, рекомендації);
  • надання психологічної підтримки дітям та батькам;
  • кожен вихователь має свою групу у Viber, classroom де педагоги спілкуються з батьками та надають їм цікаву та пізнавальну інформацію, викладають поради та консультації для батьків, відео занять, бесіди, рекомендації, ігри для дітей;

В дистанційному режимі на платформі classroom разом з батьками проводились:

  • фотовиставка робіт сімейної творчості з овочів та фруктів «Ходить гарбуз по городі»;
  • флешмоб до свята «День захисників та захисниць України» (діти старших груп розповідали вірши на подяку захисникам України);
  • вистава дитячих малюнків «Обережно небезпека»;
  • фотоколаж «Друзі наші менші» (фото дітей зі своїми домашніми улюбленцями)

 

Батьки вихованців ЗДО активно викладали фото та відео матеріали виконаних завдань в classroom та Viber. За особистими порадами батьки зверталися до педагогів.

 

 

З В І Т

директора Комунального закладу дошкільної освіти

 (ясла-садок) комбінованого типу №241 Дніпровської міської ради

 Водзінської Світлани Никандрівни 

за 2021 - 2022 навчальний рік

 

Даний звіт зроблений на підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.2005 р. № 178, зміст звіту зроблений на підставі «Положення про порядок звітування керівників дошкільних загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю», з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності завідувача, що базуються на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації.

Головною метою діяльності дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність керівника дошкільного закладу направлена на вирішення освітніх, методичних, адміністративних, фінансових, господарських та інших питань, які виникають у процесі діяльності ЗДО.

 

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАСАДИ

 ДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

 

КЗДО №241 розпочав своє функціонування у 1969 році. Розвивальне середовище дитячого садка організовано з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять дітей створюються всі умови, а саме, обладнані спеціальні приміщення:

  • музична та спортивна зали;
  • методичний кабінет;
  • медичний блок;
  • психологічний кабінет;
  • логопедичні кабінети та кабінет дефектолога;
  • прогулянкові майданчики для кожної вікової групи;
  • спортивні майданчики з ігровими спорудами;
  • плескальний басейн.

 

Заклад дошкільної освіти  працює за п’ятиденним робочим тижнем.

Вихідні дні – субота, неділя та святкові дні.

Режим роботи ДНЗ становить з 7.00 до 17.30

Чергова група з 17.30 – 19.00 та з 7.00 – 7.30

Цілодобова група  з 19.00 до 7.00

Діяльність закладу здійснюється у відповідності до Законів України: Конституції України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний навчальний заклад, Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, Санітарного регламенту, Статуту КЗДО, Колективного договору та інших розпорядчих документів.

 

КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

 

В ЗДО проводиться відповідна робота, направлена на забезпечення закладу кадрами.

Трудовий колектив налічує 43 працівників.

Педагогічний процес у ЗДО забезпечують кваліфіковані спеціалісти:

  • завідувач;
  • вихователь-методист;
  • практичний психолог;
  • музичний керівник;
  • інструктор з фізичного виховання;
  • 3 вчителя – логопеда;
  • вчитель – дефектолог;
  • керівник гуртка;
  • 15 вихователів.

 

З них мають:

Вищу категорію – 6 педагогів;

І категорію – 2 педагога;

ІІ категорію – 3 педагога;

Звання «вихователь – методист» - 3 педагога;

Звання «учитель – методист» - 3 педагога.

 

Слід відмітити, що адміністрація створює оптимальні умови для постійного професійного росту педагогів: у поточному році атестовано 2 педагога, курси підвищення кваліфікації пройшли 4 педагогів.

Щосереди у ЗДО проходить методична година, на якій педагоги мають можливість підвищувати свій фаховий рівень у ході проведення консультацій, семінарів, практикумів. До кожної педагогічної ради вихователі готують відкриті покази занять та режимних моментів, які переглядаємо колективно, проводимо роботу над помилками. Педагоги мають змогу підвищувати свій фаховий рівень і в процесі відвідування методичних об’єднань, педагогічних майстерень, шкіл передового педагогічного досвіду. Протягом року вихователям надавалися консультації згідно річного плану. Індивідуальні форми методичної роботи з педагогічними кадрами включали наставництво, консультування, самоосвіту педагогів.

Працівники ЗДО отримують матеріальні заохочення (премії) при наявності економії фонду заробітної плати та по ст. 57. Адміністрація закладу створює працівникам всі умови для плідної роботи.

 

 Склад вихованців:

 

За проектною потужністю дошкільний заклад розрахований на 126 місць для дітей віком від 2-х років до 6 (7) років.

Комплектація груп дітьми в 2021-2022 навчальному році складала – 179 дітей.

Групи комплектуються за віковими ознаками (одновікові), відповідно до санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дошкільному закладі з урахуванням батьківських запитів, за поданням батьками відповідних документів на комплектацію.

В дошкільному навчальному закладі функціонують 8 вікових груп:

  • ясельні групи – 2;
  • групи для дітей дошкільного віку – 3;
  • логопедичні групи – 2;
  • група ППР – 1;
  • чергова група – 1;
  • цілодобова – 1.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ

НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНОЇ РОБОТИ

 

Заклад дошкільної освіти здійснює освітньо - виховну діяльність відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», Положення про дошкільний заклад, Статуту ЗДО, Базового компоненту дошкільної освіти, санітарного Регламенту. Зміст дошкільної освіти в межах Базового компоненту в КЗДО №241 у 2021-2022 навчальному році визначався освітньою програмою «Дитина в дошкільні роки», «Українське дошкілля». Поряд з тим ЗДО використовує інноваційні технології: розвивальні ігри Воскобовича, Кюїзенера, картинки Дьєнеша, дослідницько – пошукову діяльність.

В усіх вікових групах організована навчально-пізнавальна діяльність відповідно до програмових завдань. Педагоги, через різні види занять, заохочували дошкільнят до критичного мислення, творчості, винахідливості, оцінювали конкретні досягнення дітей. Належна увага приділялась пошуково-дослідницькій діяльності.

Робота творчої групи була присвячена проблемі:

«Вивчення та впровадження сучасних інноваційних технологій в освітній процес дошкільного навчального закладу»

Членами творчої групи в цьому навчальному році було продовжено роботу щодо розширення знання педагогів про інноваційні технології; використання інтелектуальних карт, моделювання в навчанні переказу казок і коротких оповідань

Планування контролю за станом освітнього процесу в дошкільному закладі було системним, відповідало річним завданням закладу та було спрямоване не лише на виявлення недоліків, а й на глибоке вивчення стану освітнього процесу з метою його удосконалення, надання своєчасної допомоги вихователям. Адміністрацією закладу дошкільної освіти здійснювався систематичний контроль за плануванням освітнього процесу. Питання щодо виконання програмно-методичного забезпечення освітнього процесу здійснювались під час тематичного, оперативного, попереджувального та порівняльного контролю. Результати контролю заслуховувались на педагогічних радах, нарадах при завідувачі, виробничих нарадах.

 

 

СИСТЕМА РОБОТИ

ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

 

У нашому закладі виховуються:

- з багатодітних родин – 9 дітей;

- з малозабезпечених сімей – 3 дитини;

- батьки яких є учасниками АТО – 6 дітей;

- внутрішньо – переміщені особи – 1 дитина;

- діти з особливими потребами – 2 дитини:

- з затримкою психічного розвитку – 15 дітей

Адміністрацією ЗДО надається методична і консультативна допомога сім'ям, забезпечується процес включення батьків у роботу з виховання, навчання та адаптації дитини.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРЧУВАННЯ

 

Повноцінне та якісне харчування є невід’ємною складовою зміцнення здоров’я дітей. Організація харчування ведеться відповідно Інструкції з організації харчування дітей, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 17.04.2006 року              № 298/227.

Оснащення матеріально-технічної бази з організації харчування забезпечує оптимальні умови для прийому, зберігання, обробки і приготування продуктів харчування.

У дошкільному закладі 3-х разове харчування для дітей з 10,5 годинним перебуванням у садочку та 4-х разове для дітей з 24-х годинним перебуванням у садочку, згідно двотижневого меню. Здійснює послуги з надання харчування ТОВ «Продрезерв №5» з 05.03.2018 року.

Меню висилається батькам щодня у Viber, щоб батьки могли ознайомитися з ним.

 

У закладі харчуються діти пільгових категорій:

безкоштовно:

діти ,батьки яких є учасниками АТО;

діти із малозабезпечених сімей;

діти які позбавлені батьківського піклування;

внутрішньо – переміщені особи

діти з затримкою психічного розвитку

діти з особливими освітніми потребами

50% від вартості харчування:

діти з багатодітних сімей –14.

 

Питання організації харчування підлягають адміністративному та медичному контролю, результати обговорюються на виробничих нарадах, педагогічних радах.

 

 

МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ДІТЕЙ

 

Дошкільний заклад має медичний кабінет, ізолятор для  дітей з інфекційними захворюваннями. Його обладнання в основному відповідає нормативним вимогам.

Вся медична робота у закладі спрямована на зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, як того вимагає Закон України «Про дошкільну освіту».

У ЗДО проводяться усі необхідні профілактичні заходи:

  •  контролюється виконання санітарно-гігієнічних норм працівниками закладу на усіх ділянках;
  •   здійснюється щоденний огляд дітей при прийомі у заклад;
  •   проводиться інформаційна робота для батьків через інформаційні куточки, куточок здоров’я та консультативний пункт, соціальні мережі.

  У кожній віковій групі, за результатами обстеження дітей спеціалістами та антропометричними вимірюваннями, наявний  листок здоров’я вихованців, згідно з яким  проводиться маркування меблів, здійснюється індивідуальний підхід під час фізкультурно - оздоровчої роботи.

Питання захворюваності, відвідування та харчування дітей систематично розглядалися на засіданнях при директорі, аналізувалися показники та розроблялися заходи щодо їх покращення. Проводилися антропометричні виміри дітей, оформлення карток до школи.

Для запобігання захворювання на вірусні хвороби (у зв’язку з COVID – 19) проводилися протиепідемічні заходи:

  • кварцювання всіх приміщень (за графіком);
  • провітрювання всіх приміщень (за графіком);
  • обробка поверхонь дезінфікуючими засобами;
  • збільшені часи прогулянки дітей на свіжому повітрі;
  • з дітьми та дорослими проводилися заняття, правила під час карантину

Великого значення приділено загартуванню дітей в умовах дошкільного закладу та сім’ї з метою зниження захворюваності дітей. Була звернена увага на проведення оздоровчих заходів (загартування повітрям і водою, використання фітотерапії, часнику, цибулі, лимонів), попередження дитячого травматизму та забезпечення безпеки життєдіяльності, а також проведення занять як з працівниками, так і з дітьми, з правил поведінки, надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях. Ці питання розглядалися на  батьківських зборах, на семінарі-практикумі, на консультаціях для вихователів, виробничих нарадах, батьківському всеобучі.

Спільно з батьками були розроблені вимоги до дітей щодо збереження і зміцнення здоров`я, яких необхідно дотримуватися  в дошкільному закладі і сім’ї.  Вихователі проводили  практичні заняття з батьками з нескладних методів масажу та самомасажу, цікаві лекції, консультації щодо харчування, профілактики захворюваності, поліпшення родинної екології.

 

ЗДОРОВЯЗБЕРІГАЮЧІ АСПЕКТИ

 

При вирішенні завдань річного плану пріоритетними у 2021 – 2022 н.р. були і залишаються здоров’язберігаючі  аспекти. У закладі сформувалась модель оптимальної взаємодії всіх спеціалістів, об’єднаних єдиною  професійною метою, які допомагають у реалізації медико – педагогічного супроводу дитини. Створені умови для проведення оздоровчих та фізкультурних заходів щодо формування у дітей мотивації здоров’я і поведінкових навичок здорового способу життя.

В закладі функціонує медичний кабінет, який обладнано згідно існуючих нормативних вимог. Старшою медичною сестрою протягом навчального року проводився щомісячно аналіз захворюваності дітей.

В дошкільному закладі здійснюються такі фізкультурно – оздоровчі заходи:

  •  дотримання режиму дня;
  •  гігієнічні чинники;
  •  ранкова гімнастика;
  •  заняття з фізичної культури;
  •  фізкультурні хвилинки, паузи під час навчального процесу;
  •  Дні здоров’я;
  • гімнастика пробудження;
  • розваги, свята;
  • режим харчування;
  • індивідуальна робота з фізичного виховання.

 

Така робота сприяє зміцненню здоров’я малят, формуванню основ здорового способу життя. На постійному контролі у адміністрації ЗДО знаходиться дотримання санітарно – гігієнічних вимог до умов та режиму виховання.

 

 

УПАРВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАВІДУВАЧА КЗДО

 

Управлінські рішення та дії керівника ЗДО були спрямовані на виконання таких завдань:

1. Організація діяльності колективу щодо надання освітніх послуг населенню відповідно до статуту дошкільного навчального закладу.

2. Комплектування груп на 1вересня навчального року дітьми та кадрами.

4. Забезпечення умов для ефективного проведення освітнього процесу, фізичного та психічного розвитку дітей.

5. Організація харчування та медичного обслуговування дітей.

6.Вирішення освітніх, методичних, адміністративних, фінансових, господарських та інших питань, які виникають у процесі діяльності ЗДО.

7. Сприяння підвищенню кваліфікації педагогічних працівників

8. Створення сприятливого емоційно – психологічного клімату у колективі ЗДО.

9. Організація дистанційної роботи педагогічних працівників.

10. Організація різних форм співпраці з батьками.

 

РОБОТА ПО ЗМІЦНЕННЮ

МАТЕРІАЛЬНО - ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЗДО

 

У 2021-2022 навчальному році всі кошти направлені на створення належних умов перебування дітей у ЗДО, дотримання вимог охорони дитинства, техніки безпеки, санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, забезпечення оснащення освітньо-виховного процесу. Матеріально-технічна  база  дошкільного закладу   в основному зміцнювалась за рахунок бюджетних та  позабюджетних коштів.

Оснащення приміщень для роботи з дітьми підтримується у належному стані, розроблений перспективний план розвитку матеріально-технічного та науково-методичного забезпечення, який реалізується як за рахунок бюджетних, так і позабюджетних коштів.

Наявне бюджетне фінансування діяльності закладу, в основному,  спрямовується на заробітну платню, оплату енергоносіїв, організацію харчування дітей.

Адміністрація ЗДО разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб закладу проводиться централізованою бухгалтерією управління освіти.

За рахунок бюджетного  фінансування  здійснено:

- протягом навчального року систематично здійснювалась виплата заробітної плати;

 - сплата  за спожиті закладом комунальні послуги. Завдяки злагодженості роботи відповідальної за економію, ми не перевищуємо  ліміти спожитих енергоносіїв.

У нашому дошкільному навчальному закладі велика увага приділяється збереженню і зміцненню матеріальної бази, благоустрою території. Ці питання постійно та успішно вирішуються за активною участю всіх членів колективу закладу та за допомогою наших батьків усіх вікових груп, за що ми їм щиро вдячні.

 

Завдяки допомозі батьків придбано/зроблено:

  • ремонт коридору другого поверху (І та ІІ коридори стіни);
  • ремонт коридору другого поверху (І коридор зроблені панелі ламінатом)
  • об’ємні малюнки на стінах коридорів;
  • омолоджування дерев (5шт);
  • фарбування сходових клітинок та ігрового обладнання на вулиці;
  • господарські  товари;
  • лампочки;
  • канцтовари;
  • матеріали для ремонту сантехніки; 
  • садовий інвентар;
  • дидактичні матеріали; 
  • фарби;
  • ламінат, лінолеум;
  • поповнено методичну літературу;
  • костюми  дитячі та дорослі;
  • поповнено дидактичний матеріал та іграшки для дітей;
  • миючі та дезінфекційні товари;
  • дозатор для дезінфекціі рук;
  • бактериційні лампи (2шт);
  • заправка катріджей, ремонт комп’ютерної техніки;
  • забезпечення функціонування інтернет-зв’язку;
  • повірка манометрів, термометрів;
  • повірка лічильника;
  • поповнення сайту»;
  • квіти та горшики для коридору;
  • вішалки для костюмів;
  • матеріали для ремонтів;
  • вивезення листя;

 

 

РОБОТА З БАТЬКАМИ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

У НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

 

Взаємодія з сім’ями вихованців є одним з пріоритетних напрямків діяльності закладу. Вона орієнтована на пошук таких форм і методів роботи, які дозволяють урахувати актуальні потреби батьків, сприяють формуванню активної батьківської позиції, участі батьків в організації освітньо – виховної роботи з дітьми. Дошкільний заклад підтримує бажання батьків поповнювати знання, необхідні для виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив використовував для цього різні активні форми співпраці:

- батьківські збори;

- індивідуальні консультації різних спеціалістів;

- виставки робіт дітей, батьків;

- участь батьків у підготовці свят,

- онлайн – спілкування, спілкування з допомогою вайбер;

- взаємодія ініціативної групи батьків з адміністрацією дитячого закладу

 

Педагогічний колектив та батьки вихованців – це єдиний живий організм, об’єднаний спільною метою та високою відповідальністю.

Значного впливу на розвиток та зміцнення матеріально-технічної бази призвела робота ініціативної групи батьків закладу та піклувальна рада. Діяльність рад були націлені на вирішення таких основних завдань як:

  1. Участь в укріпленні та оснащенні матеріально-технічної бази ЗДО;
  2. Контроль за якістю готової продукції;
  3. Сприяння організації та проведення заходів, спрямованих на охорону життя та здоров’я учасників навчально-виховного процесу.
  4. Співпраця з органами виконавчої влади, організаціями, підприємствами, установами, окремими громадянами, спрямована на поліпшення умов навчання та виховання дітей.

 

Хочу подякувати родинам наших дітей за допомогу в організації освітньо – виховного процесу, за створення затишку на території та у приміщенні ЗДО.

Все, що придбано і подаровано батьками, ставиться на облік протягом місяця.

З поставленими завданнями як ініціативна так і піклувальна рада успішно впорались, що постійно висвітлюється у протоколах зборів та у письмових звітах перед батьківською громадськістю

 

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПРАЦІВНИКІВ

 

Педагогічним колективом проводиться планомірна і систематична робота по забезпеченню безпеки життєдіяльності дітей. У річному плані роботи розроблені заходи щодо попередження дитячого травматизму. В листопаді та квітні проводилися «Тиждень знань безпеки дитини». Вихователі в вайбері розміщували цікаву інформацію з питань безпеки дитини, консультації, онлайн – пам’ятки для батьків; розвивальні мультфільми, відео-заняття для дітей.

Працівники ЗДО двічі на рік проходять медичний огляд.

Всі працівники, які хворіють, отримують згідно листків непрацездатності допомогу по тимчасовій втраті працездатності.

Всі педагогічні та медичні працівники мають щорічну відпустку з виплатою оздоровчих.

Працівники дошкільного закладу займають активну соціальну життєву позицію та привчають дітей дошкільного віку розуміти соціальну значимість участі у заходах різного рівня.

 

 

Ми вдячні всім батькам, які допомагають нам у проведенні ремонтних робіт у групах, на території ЗДО, придбанні іграшок, меблів, дидактичних матеріалів, створюють затишок та комфорт для дітей, все те, без чого неможливо надати якісну дошкільну освіту дітям.

Хочу висловити подяку колективу ЗДО за сумлінну добросовісну працю, за підтримку та розуміння. Колектив може і хоче працювати, тому ми ставимо перед собою нові завдання.

Головним є те, що дошкільний заклад виконує свою роботу якісно. ЗДО - це місце, де дбають про найбільшу цінність в житті дітей – здоров’я, де створюють затишок, де розвивають здібності, де вчать цінувати родину, людину, країну.


1
2
3
4
5
6
7
8